Nasiona konopi Dinafem – bank nasion

Nasiona marihuany Dinafem Seeds dostępne są od 2005 roku. Od 2009 roku Dinafem jest spółką rozpoznawaną na całym globie, natomiast od 2011 ich nasienia dostępne są we wszystkich regionach Europy. Formy marihuany od Dinafem po latach wytężonej pracy są w 100% feminizowane oraz odpowiednio ustalone. Jest to obecnie jedna spośród szczególnie charakterystycznych oraz znanych spółek wytwarzających nasiona marihuany na globie.

Dlaczego warto się u nich zaopatrywać?

Należałoby od nich kupić nie jedynie dlatego iż mają tak idealnie znane marki we własnym katalogu, lecz zwłaszcza dlatego iż wytwarzają je z oryginalnych klonów. To niezwykle przyjaźni ludzie, jacy mają znajomych pośród najskuteczniejszych growerów na świecie oraz wytwarzają nasiona z najskuteczniejszych dostępnych teraz genetyk. Ciężko także nie nadmienić iż Dinafem jest międzynarodowym liderem w produkcji nasion autoflowering. Mają we własnej ofercie niezwykle ogromną paletę tychże artykułów, natomiast konsumenci cenią sobie ich jakość. Właściwie wszelkie ich najdoskonalsze formy są dostępne w wersji ze standardowym kwitnięciem. W Dinafem Seeds wszelkie nasiona przechowywane są w chłodziarkach do czasu sprzedaży. Dzięki temu przechowywana jest pewna temperatura. W pudełkach Dinafem zastosowano ich system mikro-konserwacji żeby do nasion nie dostawała się wilgotność.

Kim są Dinafem?

Dinafem to prekursorzy w ochronie nasion marihuany. Po podjęciu działalności w 2002 roku błyskawicznie zorientowali się iż należy poprawić techniki gromadzenia nasion w powłokach papierowych, z folii aluminiowej lub w plastykowych zbiornikach. Koperty papierowe nie zabezpieczają nasion przed zniszczeniem oraz zmianami wilgoci powietrza. Za to bezbarwne, plastykowe zbiorniki nie zabezpieczają nasion przed płomieniami słonecznymi, natomiast bez właściwego zabezpieczenie także nie zapewniają ochrony przed wilgotnością. W Dinafem Seeds wszelkie nasiona przechowywane są w chłodziarkach do czasu sprzedaży. Dzięki temu przechowywana jest pewna temperatura. W pudełkach Dinafem zastosowano ich system mikro-konserwacji żeby do nasion nie dostawała się wilgotność. Do pudełek dołączana jest mała ilość żelu krzemionkowego. Nasiona są odpowiednio ochronione oraz wilgotność nie winna się do nich dostać, lecz jeśli to się stało to żel krzemionkowy pochłonie zbytek wilgotności – wówczas jego odcień zamieni się z pomarańczowego na lazurowy.